درباره اینفاموزیک - About EnfaMusic

اینفاموزیک چیست؟

اینفاموزیک مرجع موسیقی کشورهای مختلف به همراه ترجمه این موسیقی هاست. در اینفاموزیک صدها موزیک موجود داره که شما عزیزان می‌توانید بر اساس سلیقه خودتان آنها را در دسته‌بندی های مختلف انتخاب کنید و از آنها لذت ببرید.

کاربران اینفاموزیک به قدر کافی حق انتخاب دارند تا بتوانند بر اساس هر سلیقه‌ای، موسیقی دلخواه خود را گوش کنند. این دسته‌بندی‌ها با توجه به زبان‌ موسیقی‌ها، ژانرها، حس و حال فعلی و حتی بر اساس درجه توانایی شما در زبان انگلیسی قابل دسترسی است. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا بستری فراهم آوریم که شما عزیزان در هنگام یادگیری زبان، اوغات فراغت، مسافرت، رانندگی، آشپزی و ... همیشه اینفاموزیک را درکنار خود داشته باشید تا لذت زندگی خود را دوچندان کنید.


داستان شروع اینفاموزیک

داستان اینفاموزیک از اواخر سال 96 شروع شد و همواره اولویت اینفاموزیک در ارائه بی‌عیب و نقص سیستم خود بوده و هست و در همین راستا در تمام بخش‌های ترجمه و محتوا، تکنولوژی، پشتیبانی و ... تمام وسواس خود را برای ایجاد پلتفرمی رضایت بخش برای کاربران به خرج می‌دهیم.

چرا باید از اینفاموزیک استفاده کنم؟

  • مهترین ویژگی اینفاموزیک، ترجمه‌های اختصاصی آهنگ‌ها می باشد. همچنین امکان انتخاب آهنگ‌ها با توجه به سطح زبان انگلیسی شما فراهم است. این آهنگ‌ها در سه سطح آهنگ‌های سطح آسان، آهنگ‌های سطح متوسط و آهنگ‌های سطح دشوار قرار دارند.
  • امکان انتخاب آهنگ‌ها در ژانرهای مختلف مثل: پاپ، رپ، آلترناتیو، دنس، راک و ...
  • امکان دانلود مستقیم آهنگ‌ها با ورژن 320(کیفیت عالی) و ورژن 128(کیفیت متوسط
  • انتخاب آهنگ‌ها بر اساس زبان آنها، مثل: آهنگ‌های انگلیسی، آهنگ‌های ترکی، عربی، روسی و ...

اهمیت و جایگاه موسیقی

موسیقی بخش جدایی ناپذیر زندگی ما انسان‌هاست، موسیقی حس و حال لحظه حال و آینده ما رو تحت تاثیر قرار می‌دهد و همینطور خاطرات گذشته را مثل یک آلبوم عکس ورق می‌زند، حتی خیلی از افراد اعتقاد دارند که بعضی آهنگ‌ها بو دارند و هنگام گوش کردن به آن‌ها غرق خاطرات می‌شوند.

از طرفی زبان‌ها، مخصوصا زبان انگلیسی، فصل مشترک صحبت و اشتراکات بین مردم جهان است. تا زبان مشترکی بین دو انسان نباشد امکان برقراری ارتباط نیز میسر نمی‌شود.